Yabancı Kağıt, Yerli Kağıt, Darphane Hatıra, Madeni Paralar
Komisyon Bedeli: %15
KDV bedeli: %20
KDV bedeli Komisyon bedeline uygulanır.
ÖRNEK PARA
Ürün Bedeli: 100TL
Komisyon (%15): 15TL
Komisyon KDV Tutarı: 3TL
Toplam: 118TL
"ÖDEME SÜRESİ MÜZAYEDE BİTİMİNDEN SONRA 3 GÜNDÜR.''
ÖDEME YAPILDIKTAN SONRA KARGOLAR 3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE ANLAŞMALI KARGO İLE GÖNDERİLİR.
KEYİFLİ MÜZAYEDELER
Share
Ask a question
Ask a question
GALATASARAY 2022-2023 23.ŞAMPİYONLUK HATIRA PARA SETİ
SERTİFİKALI
Share
Ask a question
Ask a question
TRABZONSPOR 2021-2022SÜPER LİG ŞAMPİYONLUK HATIRA PARA SETİ
SERTİFİKALI
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
2020 TBMM'NİN AÇILIŞININ 100.YIL HATIRA PARA SETİ (GÜMÜŞ/BRONZ AHŞAP KUTUSUNDA)
SERTİFİKALI
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
2023 TÜRKİYE CUMHURİYETİ 100.YIL HATIRA PARASI GÜMÜŞ AHŞAP KUTUSUNDA
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
GALATASARAY 23. ŞAMPİYONLUK GÜMÜŞ HATIRA PARASI
Darphane Kutusunda/Sertifikalı
Share
Ask a question
Ask a question